Productnummer:
010436680101
EAN:
8717437037999
Profiteer bij Van Duinkerken
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Op werkdagen vóór 15:00 besteld, vandaag verzonden
- 30 dagen bedenktijd & eenvoudig retourneren
Betaalmethodes:
De Bora strandtent van Safarica is een supersnel opzetbare polyester strandtent met zonwerende UV-coating en een PE-grondzeil. De tent is afsluitbaar door middel van een rits. De tent wordt afgesloten door het grondzeil aan de tent te ritsen. De Bora wordt geleverd inclusief haringen, scheerlijnen en een tenttas.
Eigenschappen "SAFARICA Bora Quick Up Strandtent"
| Breedte cm: | 200.00 cm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.80 kg |
| Hoogte cm: | 120.00 cm |
| Horrengaas: | Nee |
| Kleur: | Diversen |
| Lengte cm: | 230.00 cm |
| Luifel: | Nee |
| Maat: | No Size |
| Opblaasbaar: | Nee |
| Type product: | Strandtent |
| Type tent: | Strandtent |

