Productnummer:
010420820101
EAN:
8713044809592
Betaalmethodes:
De NOMAD® Dreamzone 10.0 slaapmat is een luxe, zelfopblazende mat voor kampeerders die maximaal comfort zoeken. Met 10 cm dik high-density schuim en een R-waarde van 11 biedt deze mat uitstekende ondersteuning en zeer hoge isolatie, zelfs op koude ondergronden.
Dankzij de slimme boxconstructie met verticale zijwanden benut je het volledige slaapoppervlak van 198 x 68 cm. Leg je twee matten naast elkaar, dan sluiten ze naadloos op elkaar aan voor een comfortabele 2-persoonsopstelling. Het horizontaal geperforeerde schuim vermindert gewicht en pakvolume zonder in te leveren op comfort. Een antibacteriële behandeling helpt de mat fris te houden.
Het grote multifunctionele ventiel met drie standen (open, inflate en deflate) maakt opblazen en leeg laten lopen eenvoudig. Na gebruik berg je de mat compact op met de meegeleverde compressiebanden en opbergzak met geïntegreerde pompfunctie. Inclusief reparatiepatch. Een comfortabele en duurzame keuze voor camping, reizen of als extra logeerbed thuis.
Eigenschappen "NOMAD Dreamzone 10.0 Slaapmat"
| Aantal personen: | 1 |
|---|---|
| Breedte cm: | 68.00 cm |
| Gewicht: | 2900.00 g |
| Hoogte cm: | 10.00 cm |
| Kleur: | Paars |
| Lengte cm: | 198.00 cm |
| Maat: | NS |
| Materiaal: | Polyester |
| Slaapmat: | Zelfopblaasbarematten |
| Type product: | Slaapmat |
| Zelfopblaasbaar: | Ja |

