Productnummer:
010182910101
EAN:
8712318958318
Profiteer bij Van Duinkerken
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Op werkdagen vóór 15:00 besteld, vandaag verzonden
- 30 dagen bedenktijd & eenvoudig retourneren
Betaalmethodes:
"Comfortabel opvouwbaar kinderstoeltje.
Stabiel stalen frame en polyester doek, de Ardeche wordt geleverd incl. handig draagtasje.
Leverbaar in de kleuren: Oranje, Lime en Blauw.
Afmeting: 34 x 27 x 30/58 cm
Ingevouwen: Ø 12 x 51 cm
Materiaal: 100% polyester
Frame: Staal
Max belasting: 60 kg.
Gewicht: 1,5 kg."
Eigenschappen "EUROTRAIL Ardeche"
| Breedte cm: | 34.00 cm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.50 kg |
| Hoogte cm: | 58.00 cm |
| Kleur: | Blauw |
| Lengte cm: | 27.00 cm |
| Maat: | No Size |
| Materiaal: | Staal |
| Materiaal doek: | Polyester |
| Materiaal frame: | Staal |
| Max draagvermogen: | 40.00 kg |
| Type product: | Kinderstoel |
| Zitbreedte: | 54.00 cm |
| Zitdiepte: | 35.00 cm |
| Zithoogte: | 30.00 cm |
| aantal per verpakking : | 1 |

