Productnummer:
010425370107
EAN:
5059937994154
Betaalmethodes:
De Speedo Printed Hyperboom Splice zwemboxer voor heren is een sportieve en comfortabele zwembroek met een nauwsluitende pasvorm. Dankzij het aantrekkoord in de tailleband blijft de boxer goed op zijn plaats zitten tijdens het zwemmen, terwijl de broekspijpen tot net op het dijbeen reiken voor optimale bewegingsvrijheid.
De zwemboxer is voorzien van een voering en integrale ondersteuning, wat zorgt voor extra comfort tijdens trainingen en recreatief zwemmen. De navy-blauwe kleur met print geeft de zwembroek een moderne, sportieve uitstraling.
Het materiaal bestaat uit 53% gerecycled polyester en 47% PBT polyester. Het duurzame Eco Endurance Pro materiaal van Speedo is chloorbestendig en sneldrogend, waardoor de zwemboxer ideaal is voor regelmatig gebruik in het zwembad en zijn vorm en kleur langer behoudt.
Eigenschappen "SPEEDO Hyperboom Splice Aqsh Zwemshort Heren"
| Geslacht : | Heren |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | XL |
| Type product: | Zwemshort |

