Productnummer:
010420880101
EAN:
8713044809400
Betaalmethodes:
De NOMAD® Allround Premium XW 10.0 is een extra brede, stevige zelfopblazende slaapmat die comfort en isolatie naar een hoger niveau tilt. Met een 10 cm dikke schuimkern en een zachte stretch polyester bovenlaag lig je de hele nacht comfortabel. Dankzij de XW-uitvoering profiteer je van 13 cm extra breedte, wat zorgt voor nog meer bewegingsruimte en slaapcomfort.
Met een R-waarde van 11 biedt deze mat uitstekende isolatie tegen kou vanuit de ondergrond. Ideaal voor kampeertrips in uiteenlopende omstandigheden. Het horizontaal geperforeerde schuim bevat interne luchtkanalen die het gewicht en pakvolume beperken, zonder in te leveren op ondersteuning. Een antibacteriële behandeling helpt de mat fris te houden.
De mat is voorzien van twee praktische hoekventielen waarmee je hem snel kunt opblazen en leeg laten lopen. Wil je een stevigere ligging, dan pomp je hem eenvoudig handmatig bij tot de gewenste hardheid. De duurzame polyester buitenkant voelt zacht aan en is afgewerkt met een PFC-vrije waterafstotende coating.
Met een slaapoppervlak van 198 x 76 cm biedt de Allround Premium XW 10.0 extra ruimte. Het pakformaat van 75 x 23 x 23 cm en een gewicht van circa 2900 gram maken hem geschikt voor comfortabel kamperen met nét dat beetje extra luxe. De mat wordt geleverd met compressiebanden, een pakzak en een reparatiepatch voor langdurig gebruik.
Eigenschappen "NOMAD Allround Premium XW 10.0 Slaapmat"
| Aantal personen: | 1 |
|---|---|
| Breedte cm: | 76.00 cm |
| Gewicht: | 2.90 kg |
| Hoogte cm: | 10.00 cm |
| Kleur: | grijs |
| Lengte cm: | 198.00 cm |
| Maat: | NS |
| Slaapmat: | Zelfopblaasbarematten |
| Type product: | Slaapmat |
| Zelfopblaasbaar: | Ja |

