Productnummer:
010414810101
EAN:
8712757494422
Betaalmethodes:
De Mestic MCCM-45 AC/DC compressorkoelbox is een krachtige en ruime koeloplossing waarmee je eten en drinken altijd op de juiste temperatuur houdt, waar je ook bent. Met een inhoud van 45 liter en een instelbaar temperatuurbereik van -22 °C tot +20 °C kun je zowel koelen als vriezen, volledig onafhankelijk van de omgevingstemperatuur. Ideaal voor kamperen, onderweg of off-grid gebruik.
De koelbox werkt op 12 V, 24 V en 230 V en wordt geleverd met een autostekker en adapter, zodat je hem eenvoudig aansluit in de auto, camper of op de camping. Via het digitale display stel je nauwkeurig de temperatuur in, terwijl je met de Mestic app via Bluetooth of WiFi de koelbox ook op afstand bedient. Daarnaast is de koelbox voorzien van een USB-C aansluiting, handig om bijvoorbeeld je telefoon op te laden.
Binnenin zorgt een uitneembare mand en LED-verlichting voor extra gebruiksgemak, terwijl de deksel aan twee kanten te openen is of volledig afneembaar. Aan de buitenkant vind je een geïntegreerde flesopener. Dankzij de grotere inhoud is er voldoende ruimte voor onder andere 2 liter flessen. De koelbox maakt gebruik van een milieuvriendelijk koudemiddel en is ontworpen voor efficiënt en verantwoord gebruik.
Voor extra flexibiliteit is de MCCM-45 uit te breiden met een los verkrijgbare Power Pack voor tot 6-8 uur koelen zonder stroom en een Transport Pack met wielen en handvat. Een robuuste en betrouwbare koelbox die klaar is voor elk avontuur.
Eigenschappen "MESTIC Koelbox Compressor MCCM-45 AC/DC"
| Breedte cm: | 40.40 cm |
|---|---|
| Gewicht: | 17.70 kg |
| Hoogte cm: | 47.30 cm |
| Inhoud: | 45.00 l |
| Kleur: | Diversen |
| Lengte cm: | 67.90 cm |
| Maat: | NS |
| Type product: | Koelbox |

