Betaalmethodes:
Conix serveerschaal 500 ml. Een handige serveerschaal voor bijvoorbeeld kleine salades, rauwkost, chips of stokbrood.
Eigenschappen "MEPAL Schaaltje Conix 500 Ml"
| Gewicht: | 199.00 g |
|---|---|
| Hoogte cm: | 5.50 cm |
| Inhoud: | 500.00 ml |
| Kleur: | Groen |
| Lengte cm: | 15.00 cm |
| Maat: | 1 |
| Materiaal: | Melamine |
| aantal per verpakking : | 1 |

